Sort by
  • The Nun II

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Meg 2: The Trench

  • Shiny Happy People: Duggar Family Secrets

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Pretty Baby: Brooke Shields

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Swarm

    ★★★★½

  • Bottoms

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • 65

    ★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Victim/Suspect

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★★½

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Judy Blume Forever

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Run Rabbit Run

    ★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • The Elephant Whisperers

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★★

  • Sebastian Maniscalco: Is it Me?

    ½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★

  • Talk to Me

    ★★★★½

  • The Viewing

    ½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Prey for the Devil

    ★★

  • Rosaline

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Nick Kroll: Little Big Boy

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★★

  • Amsterdam

  • Sins of Our Mother

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★★½

  • The Good Nurse

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★★½

  • Argentina, 1985

    ★★★½

  • Empire of Light

    ★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • House of Hammer

    ★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★★

  • The Wonder

    ★★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★½