Sort by
  • Smile

    ★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Bones and All

  • Nope

    ★★★

  • Elvis

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Morbius

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • C’era una volta il crimine

    ★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Tall Girl 2

  • The Tinder Swindler

    ★★

  • Jujutsu Kaisen 0

  • Diabolik

  • Don't Look Up

  • Ciao Alberto

  • All Too Well: The Short Film

  • Red Notice

  • Encanto

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • King Richard

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Annette

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★

  • Luca

    ★★★★

  • Petite Maman

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Malcolm & Marie

    ★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • Burrow

    ★★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★½

  • 10 Days with Santa Claus

    ★★½

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

  • Mank

    ★★½

  • Over the Moon

    ★★★

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

    ★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Wolfwalkers

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★½

  • Pieces of a Woman

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • Shiva Baby

    ★★★½

  • Tenet

    ★★½

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★½

  • Black Is King

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★

  • The Letter Room

    ★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • Hannah Gadsby: Douglas

    ★★★½

  • Middleditch & Schwartz

    ★★★★

  • Kapaemahu

    ★★★★

  • Bad Tales

    ★★★★

  • Pete Davidson: Alive from New York

  • Emma.

    ★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★½

  • Minari

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Little Women

    ★★★★

  • 1917

    ★★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★½

  • The Kacey Musgraves Christmas Show

  • Frozen II

    ★★½