Sort by
  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • Christmas on Mistletoe Lake

    ★★½

  • Bros

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Trainwreck: Woodstock '99

  • DC League of Super-Pets

    ★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Mr. Malcolm's List

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Moonage Daydream

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Better Nate Than Ever

    ★★★

  • The Kids in the Hall: Comedy Punks

    ★★★★½

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★

  • Secret Obsession

    ★★★

  • Happy Death Day 2U

    ★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★★

  • My Dinner with Hervé

    ★★★★

  • Quincy

    ★★★

  • Green Book

    ★★★½

  • A Simple Favor

  • The Strangers: Prey at Night

    ★★★★

  • The Kindergarten Teacher

    ★★★★

  • Home Again

    ★★★

  • The Grand Budapest Hotel

    ★★★★

  • Third Person

    ★★

  • The Strangers

    ★★

  • Bah, Humduck!: A Looney Tunes Christmas

    ★★★★

  • Blood Work

    ★★

  • Dagon

    ★★★

  • Ginger Snaps

    ★★

  • Sleepless in Seattle

  • The Rookie

    ★★

  • The Vanishing

    ★★★½

  • Moonstruck

    ★★★★★

  • Come Back to the 5 & Dime, Jimmy Dean, Jimmy Dean

    ★★★

  • Thunderbolt and Lightfoot

    ★★★★½

  • Frenzy

  • All That Heaven Allows

    ★★★½

  • Strangers on a Train

  • Rope