Sort by
  • History of the World, Part II

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Your Place or Mine

    ★½

  • You People

    ★★★

  • Babylon

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★★½

  • Spoiler Alert

    ★★★½

  • Elton John Live: Farewell from Dodger Stadium

    ★★★★

  • Santa Camp

    ★★★

  • Spirited

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Tell It Like a Woman

    ★★½

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★

  • Entergalactic

    ★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Jo Koy: Live from the Los Angeles Forum

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★½

  • Causeway

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • Sidney

    ★★★★★

  • The Woman King

    ★★★★½

  • I Used to Be Famous

    ★★

  • End of the Road

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★½

  • The 101 Scariest Horror Movie Moments of All Time

    ★★★★

  • Sheng Wang: Sweet and Juicy

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

  • Empire of Light

    ★★

  • The Best Chef in the World

    ★★★★★

  • Women Talking

    ★★½

  • TÁR

    ★★★½

  • White Noise

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Me Time

    ★★★

  • Untold: The Girlfriend Who Didn't Exist

    ★★★½

  • Secret Headquarters

    ★★★

  • Beast

  • Prey

    ★★★★

  • Luck

    ★★★½

  • DC League of Super-Pets

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Glorious

    ★★½

  • Thirteen Lives

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Girl in the Picture

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • Naked Mole Rat Gets Dressed: The Underground Rock Experience

    ★★★★½

  • The Man from Toronto

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

  • Vesper

    ★★★

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★★½

  • The Sea Beast

    ★★★

  • Vengeance

    ★★½

  • Beyond Infinity: Buzz and the Journey to Lightyear

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Fire Island

    ★★★

  • Hustle

    ★★

  • Elvis

    ★★★

  • The Silent Twins

    ★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • EO

    ★★★★