• All Too Well: The Short Film

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Love Hard

  • Muppets Haunted Mansion

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • Cry Macho

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Cinderella

    ★★★½

  • King Richard

    ★★★½

  • He's All That

    ★★★

  • The Voyeurs

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Pig

    ★★

  • False Positive

    ★★

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • The Beta Test

    ★½

  • In the Heights

    ★½

  • Plan B

    ★★½

  • Friends: The Reunion

    ★★★½

  • Cruella

    ★★

  • Mare of Easttown

  • kid 90

    ★★★

  • Oprah with Meghan and Harry: A CBS Primetime Special

  • Coming 2 America

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★½

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★½

  • Framing Britney Spears

  • BLACKPINK The Show

  • Passing

    ★★★★½

  • Censor

    ★★½

  • Malcolm & Marie

    ★½

  • The Little Things

    ★★★

  • ariana grande: excuse me, i love you

  • Let Them All Talk

    ★★★★½

  • Mariah Carey's Magical Christmas Special

    ★★★★★

  • The Prom

    ★★★½

  • The Princess Switch: Switched Again

    ★★★½

  • The Orange Years: The Nickelodeon Story

  • Happiest Season

  • A Teacher

    ★★★★★

  • Mank

    ★★★★★

  • Fan Girl

  • The Undoing

    ★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • Shithouse

    ★½

  • I'm Your Woman

    ★★★

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

    ★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • French Exit

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★½

  • Savage X Fenty Show Vol. 2

    ★★★★★

  • The Boys in the Band

    ★★★★½

  • Enola Holmes

    ★★★★

  • On the Rocks

    ★★★★½

  • The Kid Detective

    ★★★★

  • Another Round

  • 9/11 A.M.

  • The Inheritance

    ★★★★

  • One Night in Miami...

    ★★★★

  • Love, Guaranteed

    ★★½

  • The Binge

    ★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★

  • PVT Chat

    ★★★★½

  • The Sleepover

    ★★★