• Cosmic Sin

  • Cherry

    ★★

  • Shook

  • The Mauritanian

    ★★★½

  • Tom & Jerry

    ★★

  • Workhorse Queen

    ★★★½

  • Paradise Cove

    ½

  • Fear of Rain

    ★★

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★

  • Red Dot

    ★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★

  • Framing Britney Spears

    ★★½

  • Bliss

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • Ma Belle, My Beauty

    ★★★

  • On the Count of Three

    ★★★★

  • Below Zero

    ★★★

  • Flee

    ★★★★½

  • The Little Things

    ★★★

  • Wrong Turn

  • The Ultimate Playlist of Noise

    ★★

  • Outside the Wire

    ★★

  • Witness Infection

  • Fatale

    ★★

  • Wild Mountain Thyme

    ★½

  • Monster Hunter

    ★★★

  • The Prom

    ★★½

  • The Bloodhound

    ★★★★

  • The Stand In

    ½

  • Superintelligence

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★

  • Happiest Season

    ★★★★

  • Threshold

    ★★★½

  • Mank

    ★½

  • Horizon Line

    ★★★

  • Smiley Face Killers

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Golden Arm

    ★★★

  • The Empty Man

    ★★★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★½

  • 537 Votes

    ★★★

  • Chop Chop

    ★★

  • Psycho Goreman

    ★★★★

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Totally Under Control

    ★★★★

  • Evil Eye

    ★★

  • Soul

    ★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★½

  • An Unquiet Grave

  • Freaky

    ★★★★

  • Spontaneous

    ★★★★½

  • Black Box

    ★★★½

  • Roommate Wanted

    ★★½

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★½

  • A Nightmare Wakes

  • Death of Me

  • The Last Thanksgiving

    ★★★

  • From Below

    ★★★★½

  • Make a Wish

    ★★★★

  • The Strings

    ★★★★

  • Bloodthirsty

  • 2067

    ★★½

  • American Murder: The Family Next Door

  • Sightless

    ★★★

  • The Boy Behind the Door

    ★★★★½

  • The Stylist

    ★★★

  • Enola Holmes

    ★★★

  • Girl

    ★★★½

  • I Care a Lot

    ★★★★

  • Shadow in the Cloud

    ★★★

  • Ammonite

    ★★★★