Eric has logged 27 entries for films during March 2012.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Darkest Hour

The Darkest Hour

2011
×
★★
Edit this entry  
29
Election

Election

1999
×
★★★½
Edit this entry  
28
Dr. Horrible's Sing-Along Blog

Dr. Horrible's Sing-Along Blog

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Friends with Kids

Friends with Kids

2011
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
The Stuff

The Stuff

1985
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Eating Out: The Open Weekend

Eating Out: The Open Weekend

2011
×
★★
Edit this entry  
23
The Vow

The Vow

2012
×
★½
Read the review Edit this entry  
23
The Hunger Games

The Hunger Games

2012
×
★★★★½
Edit this entry  
21
Battle Royale

Battle Royale

2000
×
★★★★
Edit this entry  
20
Lucky

Lucky

2011
×
★★★
Edit this entry  
19
21 Jump Street

21 Jump Street

2012
×
★★★½
Edit this entry  
19
Revenge of the Nerds IV: Nerds In Love

Revenge of the Nerds IV: Nerds In Love

1994
×
½
Read the review Edit this entry  
19
Revenge of the Nerds III: The Next Generation

Revenge of the Nerds III: The Next Generation

1992
×
★½
Read the review Edit this entry  
18
Revenge of the Nerds II: Nerds in Paradise

Revenge of the Nerds II: Nerds in Paradise

1987
×
★★½
Edit this entry  
18
Revenge of the Nerds

Revenge of the Nerds

1984
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Tucker and Dale vs. Evil

Tucker and Dale vs. Evil

2010
×
★★★★
Edit this entry  
17
Trust

Trust

2010
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
American Pie 2

American Pie 2

2001
×
★★★
Edit this entry  
16
American Pie

American Pie

1999
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Jeepers Creepers 2

Jeepers Creepers 2

2003
×
★★
Edit this entry  
13
Jeepers Creepers

Jeepers Creepers

2001
×
★★
Edit this entry  
12
Silent House

Silent House

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Game Change

Game Change

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Project X

Project X

2012
×
★★★½
Edit this entry  
05
One Missed Call

One Missed Call

2008
×
½
Read the review Edit this entry  
05
ATM

ATM

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Grave Encounters

Grave Encounters

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry