• The Last Thanksgiving

    ★★★

  • From Below

    ★★★★½

  • Make a Wish

    ★★★★

  • The Strings

    ★★★★

  • Bloodthirsty

  • 2067

    ★★½

  • American Murder: The Family Next Door

  • Sightless

    ★★★

  • The Boy Behind the Door

    ★★★★½

  • The Stylist

    ★★★

  • Teddy

    ★★★½

  • Enola Holmes

    ★★★

  • Girl

    ★★★½

  • The Kid Detective

    ★★★

  • I Care a Lot

    ★★★★

  • Ammonite

    ★★★★

  • Snake Dick

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★★½

  • Kiss Me Before It Blows Up

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★

  • Lorelei

    ★★★★

  • Bloody Hell

  • Don't Tell a Soul

    ★★★½

  • One Night in Miami...

    ★★★

  • Never Gonna Snow Again

    ★★★★½

  • The World to Come

    ★★★½

  • Pieces of a Woman

    ★★★½

  • The Return

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Lucky

  • Dramarama

    ★★★★

  • After We Collided

    ★★½

  • Cicada

    ★★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★

  • Project Power

    ★★★★½

  • Work It

    ★★½

  • An American Pickle

    ★★★

  • Bleed with Me

    ★★★★½

  • Black Is King

    ★★★★★

  • She Dies Tomorrow

    ★★★★½

  • Host

    ★★★★

  • Greenland

    ★★½

  • Death Drop Gorgeous

    ★★★½

  • The Bay of Silence

    ★★½

  • Don't Listen

  • The Kissing Booth 2

  • Unhinged

    ★★★★

  • Follow Me

    ★★★

  • Fatal Affair

    ★★

  • The Toll

  • The Old Guard

    ★★★★

  • Hamilton

    ★★★★½

  • Desperados

    ½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★★

  • #Alive

    ★★★

  • Looks That Kill

    ★★★½

  • The Rental

    ★★★

  • You Should Have Left

    ★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • Artemis Fowl

    ½

  • Infamous

    ★★★½

  • Good Boy

    ★★★★

  • Becky

    ★★★

  • The Last Days of American Crime

    ½

  • Milkwater

    ★★½

  • Hannah Gadsby: Douglas

    ★★★½

  • Separation

    ★★★★

  • The Lovebirds

    ★★½

  • Gabby!

    ★★★

  • His & Herzog

    ★★★★½

  • Thorns

    ★★★★

  • Richard Nixon: Getaway Driver

    ★★