• Teraphobia

    ★★★★½

  • A Common Era

    ★★★★

  • Voices

    ★★★

  • Low

    ★★★

  • Just the I.T. Guy

    ★★

  • Compartmentalization Storage Facility

    ★★★½

  • Little Willy

    ★★★½

  • The Wanting Mare

    ★★★

  • Skull: The Mask

    ★★★½

  • The Pandemic Anthology

    ★★★★½

  • Ben Platt: Live from Radio City Music Hall

  • Body Cam

    ★★

  • Scoob!

    ½

  • Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend

    ★★½

  • Valley Girl

    ★★½

  • Delivered

    ★★

  • Arkansas

    ★★

  • A Ghost Waits

    ★★★

  • TFW No GF

  • Extraction

    ★★★

  • Boys from County Hell

    ★★★½

  • P.S. Burn This Letter Please

    ★★★★½

  • Cowboys

    ★★★

  • Query

    ★★★½

  • The Stranger

    ★★½

  • Coffee & Kareem

    ★½

  • Pooka Lives!

    ★★★½

  • The Occupant

    ★★

  • Shiva Baby

    ★★★★½

  • M.O.M. Mothers of Monsters

  • The Hunt

    ★★½

  • For Your Consideration

    ★★★★½

  • Breaking Fast

  • Crawlers

    ★★½

  • Spenser Confidential

    ★★

  • Murder Death Koreatown

    ★★½

  • The Vanished

    ★½

  • Dry Wind

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • My Little Sister

    ★★★½

  • Funny Face

    ★½

  • No Hard Feelings

  • Minyan

    ★★★★½

  • Onward

    ★★★★½

  • Brahms: The Boy II

    ½

  • The Night Clerk

    ★★

  • The Thing About Harry

    ★★★½

  • Fantasy Island

  • 365 Days

    ★★

  • My Valentine

    ★★★

  • Laughter

    ★★★★½

  • Sylvie's Love

    ★★★½

  • Feels Good Man

    ★★★★

  • Disclosure

    ★★★★

  • Natalie Wood: What Remains Behind

    ★★★

  • Horse Girl

    ★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★½

  • Save Yourselves!

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★½

  • Dinner in America

    ★★★★

  • Jumbo

    ★★★★

  • The Dissident

    ★★★★½

  • Bad Hair

    ★★★½

  • Spree

    ★★★★

  • Boys State

    ★★★★½

  • Amulet

    ★★★½

  • Miss Americana

    ★★★

  • The Turning

  • The Man Standing Next

    ★★★★½

  • The Night

  • My Spy