Sort by
  • The Batman

    ★★½

  • The Real Charlie Chaplin

    ★★½

  • Moulin Rouge!

    ★½

  • Don't Look Up

  • Dune

    ★★½

  • Le Samouraï

    ★★★★½

  • The Son's Room

    ★★★

  • Seaspiracy

    ★★

  • The Handmaiden

    ★★★

  • Raining in the Mountain

    ★★★★½

  • A New Leaf

    ★★★★

  • Roma

    ★★★½

  • Sacro GRA

    ★★★★

  • The Fiancés

    ★★★★★

  • Il Posto

    ★★★★★

  • Babette's Feast

    ★★★★½

  • Tampopo

    ★★★★½

  • Boyhood

    ★★★★