RSS feed for Erick

Erick has logged 12 entries for films during February 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Manchester by the Sea

Manchester by the Sea

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Split

Split

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Nocturnal Animals

Nocturnal Animals

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Kubo and the Two Strings

Kubo and the Two Strings

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Moonlight

Moonlight

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Hacksaw Ridge

Hacksaw Ridge

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
La La Land

La La Land

2016
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
10
Sausage Party

Sausage Party

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Arrival

Arrival

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
La La Land

La La Land

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Doctor Strange

Doctor Strange

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Me Before You

Me Before You

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry