RSS feed for Erick

Erick has logged 15 entries for films during April 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Godless

Godless

2015
×
★½
Read the review Edit this entry  
26
Yu-Gi-Oh!: The Dark Side of Dimensions

Yu-Gi-Oh!: The Dark Side of Dimensions

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
I Am Michael

I Am Michael

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Raw

Raw

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Hacksaw Ridge

Hacksaw Ridge

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
We're the Millers

We're the Millers

2013
×
★★★½
Edit this entry  
15
The Way He Looks

The Way He Looks

2014
×
★★★★
Edit this entry  
12
4th Man Out

4th Man Out

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Founder

The Founder

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Max Steel

Max Steel

2016
×
½
Read the review Edit this entry  
07
Neruda

Neruda

2016
×
★★★
Edit this entry  
06
Now You See Me 2

Now You See Me 2

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Now You See Me

Now You See Me

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Jungle Book

The Jungle Book

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Closet Monster

Closet Monster

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry