Sort by

Eric has logged 13 entries for films during July 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Duck Butter

Duck Butter

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Good Time

Good Time

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
20th Century Women

20th Century Women

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Paddington 2

Paddington 2

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Uncle Drew

Uncle Drew

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Hard Eight

Hard Eight

1996
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Citizen Kane

Citizen Kane

1941
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Y Tu Mamá También

Y Tu Mamá También

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Blue Valentine

Blue Valentine

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
When Harry Met Sally...

When Harry Met Sally...

1989
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Ocean's Eight

Ocean's Eight

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry