• Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Morbius

  • Ambulance

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Scream

    ★★★

  • The King's Man

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Eternals

    ½

  • Ghostbusters: Afterlife

  • New York Ninja

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Cry Macho

    ★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Copshop

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Spencer

    ★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • King Richard

    ★★★

  • Cyrano

    ★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Pig

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Drive My Car

    ★★★★

  • Benedetta

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Infinite

  • F9

    ★★★

  • Cruella

    ★½

  • Wrath of Man

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Bad Trip

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

  • Coming 2 America

    ★★½

  • Boss Level

    ★★

  • Willy's Wonderland

    ★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Tom & Jerry

    ½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • Monster Hunter

    ★★★

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★½

  • Mank

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • On the Rocks

    ★★★½

  • Another Round

    ★★★★★

  • Nomadland

    ★★★½

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★★½