RSS feed for Erika
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
How to Train Your Dragon: The Hidden World

How to Train Your Dragon: The Hidden World

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Venom

Venom

2018
×
★★★★
Edit this entry  
22
Bird Box

Bird Box

2018
×
★★★★
Edit this entry  
21
American Satan

American Satan

2017
×
★★★½
Edit this entry  
21
Adrift

Adrift

2018
×
★★★½
Edit this entry  
20
Journey's End

Journey's End

2017
×
★★★
Edit this entry  
20
10,000 Saints

10,000 Saints

2015
×
★★★
Edit this entry  
18
X+Y

X+Y

2014
×
★★★
Edit this entry  
18
Time Freak

Time Freak

2018
×
★★★★
Edit this entry  
06
Ralph Breaks the Internet

Ralph Breaks the Internet

2018
×
★★★★
Edit this entry  
04
Winx Club: The Secret of the Lost Kingdom

Winx Club: The Secret of the Lost Kingdom

2007
×
★★★★
Edit this entry  
26
Bumblebee

Bumblebee

2018
×
★★★★
Edit this entry  
21
Aquaman

Aquaman

2018
×
★★★★★
Edit this entry  
11
Kingsman: The Secret Service

Kingsman: The Secret Service

2014
×
★★★★
Edit this entry  
11
Kingsman: The Golden Circle

Kingsman: The Golden Circle

2017
×
★★★★
Edit this entry  
05
Robin Hood

Robin Hood

2018
×
★★★★
Edit this entry  
17
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

2018
×
★★★★
Edit this entry  
14
Coldplay: A Head Full of Dreams

Coldplay: A Head Full of Dreams

2018
×
★★★★★
Edit this entry  
04
The Little Mermaid

The Little Mermaid

2018
×
★★★★
Edit this entry  
03
The Nutcracker and the Four Realms

The Nutcracker and the Four Realms

2018
×
★★★
Edit this entry  
11
Christopher Robin

Christopher Robin

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Smallfoot

Smallfoot

2018
×
★★★
Edit this entry  
28
The Darkest Minds

The Darkest Minds

2018
×
★★★★
Edit this entry  
14
Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

2018
×
★★★★
Edit this entry  
05
Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp

2018
×
★★★★
Edit this entry  
21
Jurassic World: Fallen Kingdom

Jurassic World: Fallen Kingdom

2018
×
★★★★
Edit this entry  
15
Incredibles 2

Incredibles 2

2018
×
★★★★
Edit this entry  
13
Handsome Devil

Handsome Devil

2016
×
★★★★
Edit this entry  
12
Alex Strangelove

Alex Strangelove

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Every Day

Every Day

2018
×
★★★★
Edit this entry  
10
Hercules

Hercules

1997
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Solo: A Star Wars Story

Solo: A Star Wars Story

2018
×
★★★★
Edit this entry  
17
Deadpool 2

Deadpool 2

2018
×
★★★★
Edit this entry  
03
The Lion King 1½

The Lion King 1½

2004
×
★★★
Edit this entry  
02
The Lion King 2: Simba's Pride

The Lion King 2: Simba's Pride

1998
×
★★★
Edit this entry  
02
The Lion King

The Lion King

1994
×
★★★
Edit this entry  
26
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★★
Edit this entry  
07
Love, Simon

Love, Simon

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
A Wrinkle in Time

A Wrinkle in Time

2018
×
★★★½
Edit this entry  
27
Peter Rabbit

Peter Rabbit

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Ready Player One

Ready Player One

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Despicable Me 3

Despicable Me 3

2017
×
★★★★
Edit this entry  
19
The Outsider

The Outsider

2018
×
★★½
Edit this entry  
13
Tomb Raider

Tomb Raider

2018
×
★★★★
Edit this entry  
12
Minions

Minions

2015
×
★★★½
Edit this entry  
07
Despicable Me 2

Despicable Me 2

2013
×
★★★★
Edit this entry  
06
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★
Edit this entry  
03
My Little Pony: Equestria Girls - Friendship Games

My Little Pony: Equestria Girls - Friendship Games

2015
×
★★★½
Edit this entry  
27
My Little Pony: Equestria Girls - Rainbow Rocks

My Little Pony: Equestria Girls - Rainbow Rocks

2014
×
★★★½
Edit this entry  
27
My Little Pony: Equestria Girls

My Little Pony: Equestria Girls

2013
×
★★★★
Edit this entry