• Don't Worry Darling

  • Through My Window

    ½

  • All Too Well: The Short Film

  • Dune

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Awake

    ★½

  • Nineteen on Fire

    ★½

  • F9

  • Ride or Die

  • North Hollywood

  • Save Ralph

    ★★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★½

  • The Little Things

    ★★

  • Downfalls High

  • Music

    ½

  • Creating The Queen's Gambit

  • Cops and Robbers

  • Long Toast

    ★★★

  • A California Christmas

  • Songbird

    ½

  • Dr. Seuss' The Grinch Musical

    ½

  • The Prom

    ★★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★★

  • Mank

    ★★★½

  • Canvas

  • Holidate

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Hubie Halloween

    ★½

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★

  • Enola Holmes

    ★★★

  • We Are Who We Are

    ★★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★

  • Pieces of a Woman

    ★★★

  • Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

    ★★★

  • Chemical Hearts

    ★★

  • After We Collided

  • Work It

    ★★

  • The Kissing Booth 2

    ½

  • The F**k-It List

    ½

  • Under the Riccione Sun

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★

  • Twins in Paradise

    ★★★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★

  • Bath Tub

    ½

  • Scoob!

    ★★

  • The Wrong Missy

    ★★★

  • The Half of It

    ★★½

  • Normal People

    ★★★★★

  • The Willoughbys

    ★★★

  • Money Heist: The Phenomenon

    ★★★★★

  • Unorthodox

    ★★★★

  • Trolls World Tour

    ★★

  • Stargirl

    ★½

  • Mulan

    ★½

  • Spenser Confidential

  • The Weeknd: After Hours

    ★★★★½

  • All the Bright Places

    ★★

  • Anastasia: Once Upon a Time

    ½

  • Z-O-M-B-I-E-S 2

  • Isi & Ossi

    ★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

  • 365 Days

    ½

  • Horse Girl

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • Airplane Mode

  • Goldman v Silverman

    ★★★

  • Cheer

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • A Christmas Prince: The Royal Baby

    ★★