Sort by
  • Fast X

    ★★★★

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★★★

  • The Mother

    ★★★

  • John Mulaney: Baby J

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★

  • The Hand That Robs the Cradle

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Air

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • A Good Person

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Your Place or Mine

    ★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • 80 for Brady

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • You People

    ★★★

  • Shotgun Wedding

    ★★½

  • Christmas Carole

    ★★★½

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

    ★★★½

  • Pelosi in the House

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • This Is Christmas

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Noel Diary

    ★★★

  • The People We Hate at the Wedding

    ★★★★

  • Disenchanted

    ★★½

  • The Amazing Maurice

    ★★½

  • Spirited

    ★★★½

  • Falling for Christmas

    ★★½

  • Slumberland

    ★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • The Independent

    ★★½

  • The Viewing

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The School for Good and Evil

    ★★½

  • Lionesses: How Football Came Home

  • The Estate

    ★★½

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Meet Cute

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • My Policeman

    ★★★★

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Causeway

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • The Swimmers

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★

  • The Wonder

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Me Time

    ★★½

  • Beast

    ★★★

  • Fall

    ★★½

  • Luck

    ★★★

  • Not Okay

    ★★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★½