Sort by
  • Disenchanted

    ★★

  • Falling for Christmas

    ★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Rosaline

    ★★★½

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★½

  • Luckiest Girl Alive

    ★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • 5 Seconds of Summer: The Feeling of Falling Upwards - Live from Royal Albert Hall

    ★★★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Blonde

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Love in the Villa

    ★★

  • After Ever Happy

    ★½

  • Look Both Ways

    ★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★

  • Purple Hearts

    ★½

  • Thirteen Lives

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • First Love

    ★½

  • The Lost Girls

    ★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Firestarter

    ★½

  • Senior Year

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Crush

    ★★★

  • 365 Days: This Day

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Windfall

    ★★

  • The Weekend Away

    ★★

  • The Adam Project

    ★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Dog

    ★★★½

  • The In Between

    ★★

  • Kimi

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★

  • Marry Me

    ★★½

  • Moonfall

    ★½

  • Fresh

    ★★★★

  • The Royal Treatment

    ★½

  • Scream

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • A California Christmas: City Lights

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The Hating Game

    ★★★

  • The King's Man

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★½

  • A Boy Called Christmas

    ★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★½

  • Sing 2

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★½