erin has logged 365 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
10 Cloverfield Lane

10 Cloverfield Lane

2016
×
★★
Edit this entry  
29
Shazam!

Shazam!

2019
×
★★★★
Edit this entry  
28
Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984

2020
×
★★½
Edit this entry  
28
Trolls World Tour

Trolls World Tour

2020
×
★★★½
Edit this entry  
28
Trolls World Tour

Trolls World Tour

2020
×
★★★½
Edit this entry  
27
Soul

Soul

2020
×
★★★½
Edit this entry  
27
Christmas Wonderland

Christmas Wonderland

2018
×
Edit this entry  
26
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★
Edit this entry  
24
The Snowman

The Snowman

1982
×
★★★½
Edit this entry  
23
A California Christmas

A California Christmas

2020
×
★½
Edit this entry  
23
Miss Congeniality

Miss Congeniality

2000
×
★★★½
Edit this entry  
20
After

After

2019
×
★½
Edit this entry  
20
The Prom

The Prom

2020
×
★½
Edit this entry  
18
Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984

2020
×
★★½
Edit this entry  
18
A Star Is Born

A Star Is Born

2018
×
★★★★
Edit this entry  
10
Life of Brian

Life of Brian

1979
×
★★
Edit this entry  
10
Finding Nemo

Finding Nemo

2003
×
★★★★½
Edit this entry  
10
Monsters, Inc.

Monsters, Inc.

2001
×
★★★★½
Edit this entry  
08
Home Alone

Home Alone

1990
×
★★★½
Edit this entry  
06
Inception

Inception

2010
×
★★★★½
Edit this entry  
05
After

After

2019
×
★½
Edit this entry  
04
Thor: The Dark World

Thor: The Dark World

2013
×
★★½
Edit this entry  
03
Shawn Mendes: Live in Concert

Shawn Mendes: Live in Concert

2020
×
★★★★
Edit this entry  
03
Chalet Girl

Chalet Girl

2011
×
★★
Edit this entry  
03
Avengers: Age of Ultron

Avengers: Age of Ultron

2015
×
★★★
Edit this entry  
02
Split

Split

2016
×
★★★½
Edit this entry  
02
Captain America: Civil War

Captain America: Civil War

2016
×
★★★★★
Edit this entry  
02
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
01
Se7en

Se7en

1995
×
★★★★½
Edit this entry  
01
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
29
The Christmas Chronicles: Part Two

The Christmas Chronicles: Part Two

2020
×
★★
Edit this entry  
29
Fight Club

Fight Club

1999
×
★★★★
Edit this entry  
28
The Incredibles

The Incredibles

2004
×
★★★★★
Edit this entry  
28
National Lampoon's Christmas Vacation

National Lampoon's Christmas Vacation

1989
×
★★½
Edit this entry  
26
Lemonade Mouth

Lemonade Mouth

2011
×
★★½
Edit this entry  
26
The Holiday Calendar

The Holiday Calendar

2018
×
★½
Edit this entry  
24
Jingle All the Way

Jingle All the Way

1996
×
★★
Edit this entry  
23
Shawn Mendes: In Wonder

Shawn Mendes: In Wonder

2020
×
★★★½
Edit this entry  
21
The Princess Switch: Switched Again

The Princess Switch: Switched Again

2020
×
★½
Edit this entry  
19
Jingle Jangle: A Christmas Journey

Jingle Jangle: A Christmas Journey

2020
×
★★½
Edit this entry  
18
Se7en

Se7en

1995
×
★★★★½
Edit this entry  
18
Lucy

Lucy

2014
×
★½
Edit this entry  
16
Election

Election

1999
×
★★★★
Edit this entry  
16
Operation Christmas Drop

Operation Christmas Drop

2020
×
★½
Edit this entry  
10
The Princess Switch

The Princess Switch

2018
×
Edit this entry  
09
Christmas Made to Order

Christmas Made to Order

2018
×
★½
Edit this entry  
08
Underwater

Underwater

2020
×
★★½
Edit this entry  
08
Descendants 3

Descendants 3

2019
×
★½
Edit this entry  
07
Descendants 2

Descendants 2

2017
×
★½
Edit this entry  
07
Descendants

Descendants

2015
×
Edit this entry