Sort by

erin has logged 19 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Conjuring: The Devil Made Me Do It

The Conjuring: The Devil Made Me Do It

2021
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
29
In the Heights

In the Heights

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
F9

F9

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
The Ugly Truth

The Ugly Truth

2009
×
★½
Read the review Edit this entry  
27
Dream Horse

Dream Horse

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
A Quiet Place Part II

A Quiet Place Part II

2020
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
27
The Broken Hearts Gallery

The Broken Hearts Gallery

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
23
Tangled

Tangled

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Conjuring: The Devil Made Me Do It

The Conjuring: The Devil Made Me Do It

2021
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
22
Hitman's Wife's Bodyguard

Hitman's Wife's Bodyguard

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Luca

Luca

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The New Mutants

The New Mutants

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
16
A Quiet Place Part II

A Quiet Place Part II

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Cruella

Cruella

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Hitman's Bodyguard

The Hitman's Bodyguard

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Conjuring: The Devil Made Me Do It

The Conjuring: The Devil Made Me Do It

2021
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
06
Pitch Perfect

Pitch Perfect

2012
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
03
The Conjuring: The Devil Made Me Do It

The Conjuring: The Devil Made Me Do It

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry