• Bergen

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Cem Yılmaz: Diamond Elite Platinum Plus

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • Sprite Fright

  • Rest in Peace

    ★★★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Last Mercenary

    ★★½

  • Vivo

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Belle

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • F9

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★½

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Save Ralph

    ★★★★★

  • Major Grom: Plague Doctor

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Yes Day

    ★★½

  • Paper Lives

    ★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Below Zero

    ★★★½

  • Finding 'Ohana

    ★★½

  • WandaVision

    ★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½

  • Love and Monsters

    ★★★★

  • You Sold My Rollerskates?

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Le retour des vagues

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • Colza

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★½

  • Enola Holmes

    ★★★

  • Lal

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★★½

  • Wolfwalkers

    ★★★★★

  • Nomadland

    ★★★★½

  • Freaks – You're One of Us

    ★★

  • The Block Island Sound

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★★

  • The Old Guard

    ★★★

  • Hamilton

    ★★★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★½

  • Quick Fix

    ★★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • Armstrong

    ★★★★

  • Eye for an Eye

    ★★★★

  • Extraction

    ★★★½

  • The Willoughbys

    ★★★½

  • Shiva Baby

    ★★★★½