Sort by
  • Miley Cyrus – Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)

  • Scream VI

    ★★★½

  • Chris Rock: Selective Outrage

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Somebody I Used to Know

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • You People

    ★★

  • This Place Rules

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The People We Hate at the Wedding

    ★½

  • Stutz

    ★★½

  • The Volcano: Rescue from Whakaari

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • She Said

    ★★½

  • The Redeem Team

    ★★½

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★½

  • Luckiest Girl Alive

    ★½

  • Amsterdam

  • All Quiet on the Western Front

    ★★½

  • Sick

    ★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Blonde

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Empire of Light

    ★★½

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★★½

  • Athena

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • I Came By

    ★★

  • The Immaculate Room

  • Not Okay

    ★½

  • Purple Hearts

    ★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Abandoned

  • Spiderhead

    ★★★

  • Vengeance

    ★★½

  • Fire Island

    ★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Close

    ★★★★

  • Elvis

    ★★

  • Decision to Leave

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Armageddon Time

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Choose or Die

    ★½

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

  • RRR

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • The Weekend Away

    ★½

  • Turning Red

    ★★★

  • The Adam Project

    ★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Kimi

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★