Sort by
  • Puppy Love

    ★★★★

  • Satyaprem Ki Katha

    ★★★★½

  • Resident Evil: Death Island

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • Chokehold

    ★★★★

  • My Apologies

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Pathaan

    ★★★★★

  • The Nightingale of Bursa

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★★

  • Laal Singh Chaddha

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★★★★★

  • Home Team

    ★★★½

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

    ★★★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★★★½

  • Scream

    ★★★★½

  • Intersection: Glad to Have You Eren

    ★★★★★

  • Cem Yılmaz: Diamond Elite Platinum Plus

    ★★★★★

  • American Underdog

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★★½

  • Red Notice

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Shershaah

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★★★

  • Luca

    ★★★★★

  • Radhe

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Pagglait

    ★★★★

  • Paper Lives

    ★★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★★

  • AINBO: Spirit of the Amazon

    ★★★½

  • The Croods: A New Age

    ★★★★★

  • Cadaver

    ★★★

  • Chaman Bahar

    ★★★★

  • #Alive

    ★★★★

  • Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

    ★★★★½

  • The English Game

    ★★★★★

  • Nobody Sleeps in the Woods Tonight

    ★★★½

  • Onward

    ★★★★★

  • Vendors' Meeting

    ★★★★½

  • Sisters-In-Law at War

    ★★★★½

  • Bhangra Paa Le

    ★★★★½

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★★

  • The Translators

    ★★★★

  • Pocket Hercules: Naim Suleymanoglu

    ★★★★★

  • Motichoor Chaknachoor

    ★★★★½

  • Frozen II

    ★★★★½

  • Recep Ivedik 6

    ★★★

  • You've Got Murder

    ★★★½

  • Countdown

    ★★★★★

  • Miracle in Cell No. 7

    ★★★★★

  • Fractured

    ★★★★★

  • A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

    ★★★½

  • My Mother

    ★★★★★

  • The Zoya Factor

    ★★★½

  • The Platform

    ★★★★½

  • Joker

    ★★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★★

  • EXIT

    ★★★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

  • Crawl

  • The Lion King

    ★★★★★

  • Anna

    ★★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★★

  • Stay Out Stay Alive

    ★★