RSS feed for Ercan

Ercan has watched 87 fantasy films.

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★★

  • Yesterday

    ★★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★★½

  • Down a Dark Hall

    ★★★

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

  • Another Version of You

    ★★★★½

  • Tomb Raider

    ★★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

  • Coco

    ★★★★★

  • Underworld: Blood Wars

  • Alice Through the Looking Glass

    ★★★★★

  • Warcraft

  • X-Men: Apocalypse

  • Sausage Party

  • Star Wars: The Force Awakens

  • Hotel Transylvania 2

  • Home

  • Night at the Museum: Secret of the Tomb

  • The Hobbit: The Battle of the Five Armies

  • Into the Woods

  • Mune: Guardian of the Moon

  • Maleficent

  • How to Train Your Dragon 2

  • X-Men: Days of Future Past

  • The Hobbit: The Desolation of Smaug

  • The Wolverine

  • The Croods

  • The Hobbit: An Unexpected Journey

  • The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

  • Hotel Transylvania

  • Wolf Children

    ★★★★★

  • Brave

  • The Hunger Games

  • Underworld: Awakening

  • The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

  • Puss in Boots

  • The Twilight Saga: Eclipse

  • Prince of Persia: The Sands of Time

  • Shrek Forever After

    ★★★★★

  • How to Train Your Dragon

  • Alice in Wonderland

    ★★★★★

  • The Twilight Saga: New Moon

  • Mr. Nobody

    ★★★★

  • The Invention of Lying

  • Night at the Museum: Battle of the Smithsonian

  • Underworld: Rise of the Lycans

  • The Curious Case of Benjamin Button

  • A.R.O.G

    ★★★★

  • Twilight

  • Igor

  • Horton Hears a Who!

  • Kutsal Damacana

    ★★★★★

  • Stardust

  • Ratatouille

  • Shrek the Third

    ★★★★★

  • Night at the Museum

  • Pan's Labyrinth

  • The Girl Who Leapt Through Time

    ★★★★★

  • Click

    ★★★★★

  • Underworld: Evolution

  • Corpse Bride

  • Howl's Moving Castle

  • The Polar Express

  • Shrek 2

    ★★★★★

  • Dawn of the Dead

  • Big Fish

    ★★★★★

  • The Lord of the Rings: The Return of the King

    ★★★★★

  • Underworld

  • Bruce Almighty

  • The Lord of the Rings: The Two Towers

    ★★★★★

  • The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

    ★★★★★