Ertaç has logged 10 entries for films during 2015.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Back to the Future Part III

Back to the Future Part III

1990
×
★★★½
Edit this entry  
30
Out of the Past

Out of the Past

1947
×
★★★½
Edit this entry  
25
One Flew Over the Cuckoo's Nest

One Flew Over the Cuckoo's Nest

1975
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Once Upon a Time in the West

Once Upon a Time in the West

1968
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Notebook

The Notebook

2004
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
The 400 Blows

The 400 Blows

1959
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Persona

Persona

1966
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Cinema Paradiso

Cinema Paradiso

1988
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Great Debaters

The Great Debaters

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
12 Angry Men

12 Angry Men

1957
×
★★★★
Read the review Edit this entry