• The Mysterians

    ★★½

  • Max Schmeling

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The Rocky Horror Picture Show

    ★★★

  • Your Name.

    ★★★★★

  • Fireworks

    ★★★★½

  • Audition

    ★★★★½

  • Street of Shame

    ★★★★

  • A Hard Day

    ★★★½

  • Gamera vs. Viras

    ★½

  • All About Eve

    ★★½

  • Solino

    ★★

  • The Experiment

    ★★★

  • Cryptozoo

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Come and See

    ★★★★

  • Moneyball

    ★★★

  • Accidental Luxuriance of the Translucent Watery Rebus

    ★★½