Sort by
  • The Creator

    ★★★★

  • There's Something in the Barn

    ★★★

  • The Last Video Store

    ★½

  • Strange Darling

    ★★★★

  • Jackdaw

    ★★★★

  • Bark

    ★★★½

  • Wake Up

    ★★★

  • The Toxic Avenger

    ★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Dream Scenario

    ★★★½

  • Kill

    ★★★★

  • Angle

    ★★★½

  • DogMan

    ★★

  • Saltburn

    ★★★★

  • What You Wish For

    ★★★½

  • Falling Stars

    ★★★½

  • American Nightmare: Becoming Cody Rhodes

    ★★★½

  • Concrete Utopia

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • River

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Kennedy

    ★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • The Other Laurens

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fast X

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always

    ★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Renfield

    ★★½

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • MH370: The Plane That Disappeared

    ★★

  • Jared from Subway: Catching a Monster

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • 65

    ★★★

  • Murdaugh Murders: A Southern Scandal

    ★★½

  • Cocaine Bear

  • Inside

    ★½

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Dick Tracy Special: Tracy Zooms In

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Onyx the Fortuitous and the Talisman of Souls

    ★★

  • The Accidental Getaway Driver

    ★★★

  • Shortcomings

    ★★★

  • The Starling Girl

    ★★★

  • Divinity

    ★★★★

  • Cat Person

  • Fremont

    ★★★½

  • Fair Play

    ★★★½

  • Magazine Dreams

    ★★★

  • 20 Days in Mariupol

    ★★★★

  • Aliens Abducted My Parents and Now I Feel Kinda Left Out

    ★★

  • Sometimes I Think About Dying

    ★★★½

  • Run Rabbit Run

    ★★

  • The Longest Goodbye

    ★★★

  • This Place Rules

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • Detective Knight: Redemption

    ★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★

  • Kickstart My Heart

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★