Sort by

esop has logged 10 entries for films during August 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Just Go with It

Just Go with It

2011
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
21
Coherence

Coherence

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Annette

Annette

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Some Kind of Heaven

Some Kind of Heaven

2020
×
★★★½
Edit this entry  
13
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

2003
×
★★★★½
Edit this entry  
03
In the Mood for Love

In the Mood for Love

2000
×
★★★★
Edit this entry  
01
The Green Knight

The Green Knight

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry