Sort by

Esteban has logged 21 entries for films during September 2013.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Broken City

Broken City

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
Elysium

Elysium

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
We Are the Nobles

We Are the Nobles

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
What Maisie Knew

What Maisie Knew

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Spring Breakers

Spring Breakers

2012
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Dead Man Down

Dead Man Down

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Parker

Parker

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Hansel & Gretel: Witch Hunters

Hansel & Gretel: Witch Hunters

2013
×
★½
Read the review Edit this entry  
18
The Bling Ring

The Bling Ring

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Goon

Goon

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Kings of Summer

The Kings of Summer

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The East

The East

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Heat

The Heat

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Expendables 2

The Expendables 2

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
The Iceman

The Iceman

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
The Conjuring

The Conjuring

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
White House Down

White House Down

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
R.I.P.D.

R.I.P.D.

2013
×
★½
Read the review Edit this entry  
03
Empire State

Empire State

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Adore

Adore

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Europa Report

Europa Report

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry