Sort by

Esteban has logged 21 entries for films during October 2014.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Jersey Boys

Jersey Boys

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Let's Be Cops

Let's Be Cops

2014
×
★½
Read the review Edit this entry  
28
A Most Wanted Man

A Most Wanted Man

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Annabelle

Annabelle

2014
×
★½
Read the review Edit this entry  
25
Hercules

Hercules

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Maps to the Stars

Maps to the Stars

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Captive

The Captive

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Two Faces of January

The Two Faces of January

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Judge

The Judge

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Begin Again

Begin Again

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Equalizer

The Equalizer

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Fading Gigolo

Fading Gigolo

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
The Giver

The Giver

2014
×
Read the review Edit this entry  
13
22 Jump Street

22 Jump Street

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Million Dollar Arm

Million Dollar Arm

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
A Walk Among the Tombstones

A Walk Among the Tombstones

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day

Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Third Person

Third Person

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Are You Here

Are You Here

2013
×
★½
Read the review Edit this entry  
07
I ♥ Huckabees

I ♥ Huckabees

2004
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Gone Girl

Gone Girl

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry