Sort by

esther has logged 17 entries for films during March 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Gemini Man

Gemini Man

2019
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
25
King Richard

King Richard

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Michael Clayton

Michael Clayton

2007
×
★★★½
Edit this entry  
24
X

X

2022
×
½
Read the review Edit this entry  
24
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Celtic Pride

Celtic Pride

1996
×
Read the review Edit this entry  
20
CODA

CODA

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Manoeuvre

Manoeuvre

1979
×
★★★★★
Edit this entry  
19
Ikiru

Ikiru

1952
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Batman v Superman: Dawn of Justice

Batman v Superman: Dawn of Justice

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Eyes of Tammy Faye

The Eyes of Tammy Faye

2021
×
Read the review Edit this entry  
11
Turning Red

Turning Red

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Sword of Doom

The Sword of Doom

1966
×
★★★★½
Edit this entry  
09
Samurai Assassin

Samurai Assassin

1965
×
★★★½
Edit this entry  
06
The Batman

The Batman

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Batman Returns

Batman Returns

1992
×
★★★
Edit this entry  
03
Batman

Batman

1989
×
★★
Read the review Edit this entry