• The Wolf of Wall Street

    ★★★★½

  • The Way Way Back

    ★★★½

  • Lola Versus

    ★½

  • Zombieland

    ★★★★

  • Watchmen

    ★★★★

  • The Dark Knight

    ★★★★★

  • Memento

    ★★★★★

  • The Shawshank Redemption

    ★★★★

  • Groundhog Day

    ★★★★★

  • Back to the Future

    ★★★★★