Sort by
  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • Infinity Pool

    ★★

  • Halloween Ends

    ½

  • Smile

  • Sick

  • The Menu

    ★★

  • Don't Worry Darling

  • The Whale

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★

  • Skinamarink

  • House of Darkness

    ★½

  • Nope

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Vengeance

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★

  • Men

    ½

  • The Northman

    ★★★½

  • Deep Water

    ★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • X

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★★

  • Nanny

    ★★★

  • Watcher

    ★★★

  • Resurrection

    ★★★★★

  • Fresh

  • Licorice Pizza

    ★★

  • Antlers

  • The Black Phone

    ★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ½

  • Halloween Kills

    ★½

  • The Voyeurs

    ★★★

  • Old

    ½

  • Red Rocket

    ★★½

  • Titane

    ★★

  • The French Dispatch

    ★★

  • The Deep House

    ★★½

  • The Woman in the Window

  • Spiral: From the Book of Saw

    ½

  • The Fallout

  • Pleasure

    ★★★½

  • On the Count of Three

    ★★★★

  • Censor

    ½

  • The Little Things

    ★½

  • Wrong Turn

    ★½

  • The Sadness

    ★★½

  • The Dry

    ★★★½

  • Soul

    ★★★½

  • Run

    ★★★

  • Caveat

    ★★★★

  • Panda Bear It

    ★★

  • Violation

    ★★★

  • Another Round

    ★½

  • The Devil All the Time

    ★★

  • Pieces of a Woman

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

  • Shithouse

    ★★★★

  • The Rental

    ★★

  • Normal People

    ★★★★

  • The Dark and the Wicked

  • The Hunt

    ½

  • Alone

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Lost Girls

    ★★½

  • Horse Girl

    ½

  • Possessor

    ★★★★★

  • Kajillionaire

    ★★★★

  • Relic

    ★★★½