Sort by
  • Titane

    ★★

  • The Lost World: Jurassic Park

  • Eden Lake

    ★★★★

  • The Matador

    ★★★★

  • Straw Dogs

    ★★½

  • Splinter

    ★½

  • Freddy vs. Jason

  • Baskin

    ★★

  • Good Will Hunting

    ★★★½

  • The Butterfly Effect

    ★★★

  • Jurassic Park

    ★★★½

  • Spree

  • Border

    ½

  • Billy Madison

    ★★

  • Fracture

    ½

  • White Chicks

    ★★★½

  • Final Destination 5

    ½

  • Final Destination 3

    ★★