Ethan99 has logged 67 entries for films during May 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Dia of the Dead

Dia of the Dead

2019
×
Read the review Edit this entry  
31
Dino Brained

Dino Brained

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
A Turtle's Tale 2: Sammy's Escape from Paradise

A Turtle's Tale 2: Sammy's Escape from Paradise

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
A Turtle's Tale: Sammy's Adventures

A Turtle's Tale: Sammy's Adventures

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Jumbo

Jumbo

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Kung Fu Masters

Kung Fu Masters

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Penguin Land

Penguin Land

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Sea Monsters 2

Sea Monsters 2

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
30
Zoo Wars 2

Zoo Wars 2

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
30
Groundhog Dave

Groundhog Dave

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Dog Town

Dog Town

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Pup Scouts

Pup Scouts

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Penguin Rescue

Penguin Rescue

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Fishtales 3

Fishtales 3

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
29
Fishtales 2

Fishtales 2

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
29
A Frozen Christmas Carol

A Frozen Christmas Carol

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
28
Space Explorers

Space Explorers

2018
×
Read the review Edit this entry  
28
Bible Town

Bible Town

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
28
The Funny Life of Pets

The Funny Life of Pets

2016
×
½
Read the review Edit this entry  
28
Sea Monsters

Sea Monsters

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
28
Fishtales

Fishtales

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Planes with Brains

Planes with Brains

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
A Frozen Christmas 2

A Frozen Christmas 2

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
A Frozen Christmas

A Frozen Christmas

2016
×
Read the review Edit this entry  
27
Bigfoot

Bigfoot

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
26
Star Paws

Star Paws

2016
×
½
Read the review Edit this entry  
26
Zoo Wars

Zoo Wars

2018
×
Read the review Edit this entry  
25
Space Guardians 2

Space Guardians 2

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
25
Space Guardians

Space Guardians

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
25
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Solo: A Star Wars Story

Solo: A Star Wars Story

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Isle of Dogs

Isle of Dogs

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Babysitter

The Babysitter

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Sorcerer's Apprentice

The Sorcerer's Apprentice

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer

Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Lifted

Lifted

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Fantastic Four

Fantastic Four

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Holmes & Watson

Holmes & Watson

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Madagascar

Madagascar

2005
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Big Sick

The Big Sick

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Josie and the Pussycats

Josie and the Pussycats

2001
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Surf's Up 2: WaveMania

Surf's Up 2: WaveMania

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Scoob!

Scoob!

2020
×
Read the review Edit this entry  
14
Mater and the Ghostlight

Mater and the Ghostlight

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Adventures of Elmo in Grouchland

The Adventures of Elmo in Grouchland

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Rogue One: A Star Wars Story

Rogue One: A Star Wars Story

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Peanuts Movie

The Peanuts Movie

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
One Man Band

One Man Band

2005
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Muppets

The Muppets

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Horrid Henry: The Movie

Horrid Henry: The Movie

2011
×
½
Read the review Edit this entry