Sort by
  • The Flash

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

  • Creed III

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Falling for Christmas

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • The School for Good and Evil

  • Black Adam

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Devotion

    ★★★★

  • Cars on the Road

  • Samaritan

    ★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★½

  • Secret Headquarters

    ★★½

  • Beast

    ★★½

  • Groot's Pursuit

  • Groot Takes a Bath

  • The Little Guy

  • Groot's First Steps

  • Day Shift

    ★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★½

  • Magnum Opus

  • Z-O-M-B-I-E-S 3

    ½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • The Sea Beast

  • Beyond Infinity: Buzz and the Journey to Lightyear

    ★★★½

  • Ms. Marvel

  • Lightyear

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★½

  • Sneakerella

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Cheaper by the Dozen

  • Turning Red

    ★★

  • The Adam Project

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Dog

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★★½

  • Moonfall

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

  • Hotel Transylvania: Transformania

  • The 355

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★½

  • The Matrix Resurrections

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★½

  • Diary of a Wimpy Kid

    ½

  • Hawkeye

    ★★★★½

  • Sing 2

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★

  • Home Sweet Home Alone

    ★½

  • Ciao Alberto

    ★★★★½

  • Red Notice

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • Ron's Gone Wrong

    ★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★½

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • Dune

    ★★★★½