Sort by

ethankirk15 has logged 40 entries for films during 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
14
Christina P: Mom Genes

Christina P: Mom Genes

2022
×
★★★
Edit this entry  
10
The Unbearable Weight of Massive Talent

The Unbearable Weight of Massive Talent

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Doctor Strange in the Multiverse of Madness

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Akaash Singh: Bring Back Apu

Akaash Singh: Bring Back Apu

2022
×
★★★½
Edit this entry  
02
Joe List: This Year's Material

Joe List: This Year's Material

2022
×
★★★★★
Edit this entry  
20
Everything Everywhere All at Once

Everything Everywhere All at Once

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Pineapple Express

Pineapple Express

2008
×
★★★★
Edit this entry  
16
Jeff, Who Lives at Home

Jeff, Who Lives at Home

2011
×
★★★½
Edit this entry  
15
Louis Theroux's Forbidden America

Louis Theroux's Forbidden America

2022
×
★★★★
Edit this entry  
15
Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

2022
×
★★★★
Edit this entry  
11
Shane Gillis: Live In Austin

Shane Gillis: Live In Austin

2021
×
★★★★
Edit this entry  
04
The Bubble

The Bubble

2022
×
★★★
Edit this entry  
30
Morbius

Morbius

2022
×
½
Read the review Edit this entry  
20
Anthony Jeselnik: Fire in the Maternity Ward

Anthony Jeselnik: Fire in the Maternity Ward

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
17
Tig

Tig

2015
×
★★★★
Edit this entry  
15
This Is the End

This Is the End

2013
×
★★★★
Edit this entry  
15
The Batman

The Batman

2022
×
★★★★½
Edit this entry  
12
Game Night

Game Night

2018
×
★★★½
Edit this entry  
11
That's My Boy

That's My Boy

2012
×
★★½
Edit this entry  
11
Ted

Ted

2012
×
★★½
Edit this entry  
11
Get Him to the Greek

Get Him to the Greek

2010
×
★★★
Edit this entry  
11
7 Days in Hell

7 Days in Hell

2015
×
★★★★★
Edit this entry  
10
Hall Pass

Hall Pass

2011
×
★★½
Edit this entry  
09
Horrible Bosses 2

Horrible Bosses 2

2014
×
★★★½
Edit this entry  
09
Horrible Bosses

Horrible Bosses

2011
×
★★★★½
Edit this entry  
08
Taylor Tomlinson: Look at You

Taylor Tomlinson: Look at You

2022
×
★★★★
Edit this entry  
02
Defending Jacob

Defending Jacob

2020
×
★★★★★
Edit this entry  
26
Hot Rod

Hot Rod

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Due Date

Due Date

2010
×
★★★★
Edit this entry  
24
The Internship

The Internship

2013
×
★★★★
Edit this entry  
18
The Wrong Missy

The Wrong Missy

2020
×
★★★
Edit this entry  
17
Belfast

Belfast

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Dan Soder: Son of a Gary

Dan Soder: Son of a Gary

2019
×
★★★★
Edit this entry  
25
Big Time Adolescence

Big Time Adolescence

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Watch

The Watch

2012
×
★★★★
Edit this entry  
11
DodgeBall: A True Underdog Story

DodgeBall: A True Underdog Story

2004
×
★★★★½
Edit this entry  
10
Midnight in Paris

Midnight in Paris

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Murder on the Orient Express

Murder on the Orient Express

2017
×
★★★
Edit this entry  
07
tick, tick...BOOM!

tick, tick...BOOM!

2021
×
★★★★
Edit this entry  
03
Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

2022
×
★★★★
Edit this entry