• Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★

  • The Sea Beast

    ★★

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★

  • Spiderhead

    ½

  • Hustle

    ★★★

  • Fire Island

    ★★½

  • Norm Macdonald: Nothing Special

    ★½

  • Elvis

  • Crimes of the Future

    ½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★

  • Men

    ½

  • George Carlin's American Dream

    ★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ½

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • Firestarter

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ½

  • The Northman

    ½

  • Morbius

    ½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ½

  • The Bubble

    ½

  • RRR

    ★★★★

  • Deep Water

    ½

  • Ambulance

    ★½

  • X

    ½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★½

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

    ★★★

  • The Lost City

  • Windfall

    ½

  • The Adam Project

    ½

  • The Contractor

    ½

  • Tyler Perry's A Madea Homecoming

  • Studio 666

  • The Batman

  • Turning Red

    ★½

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Dog

    ★½

  • Uncharted

    ½

  • Kimi

    ★½

  • Death on the Nile

  • Marry Me

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★

  • Moonfall

    ★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ½

  • Good Luck to You, Leo Grande

  • Fresh

    ½

  • Hotel Transylvania: Transformania

  • Scream

    ½

  • The 355

    ½

  • The Super Bob Einstein Movie

    ★★½

  • Reno 911! The Hunt for QAnon

  • The King's Man

    ½

  • The Matrix Resurrections

    ½

  • Rumble

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ½

  • Being the Ricardos

    ½

  • Don't Look Up

    ½

  • Nightmare Alley

    ★½

  • West Side Story

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★★

  • House of Gucci

  • Pirates

    ★★

  • Sing 2

    ½

  • Clifford the Big Red Dog

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Operation Mincemeat

  • Finch

    ★★½

  • Encanto

    ★★★

  • Eternals

    ½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ½

  • Antlers