Sort by
  • White Men Can't Jump

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Bert Kreischer: Razzle Dazzle

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • You People

    ★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★

  • Babylon

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Neal Brennan: Blocks

    ★★★½

  • Rhinegold

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★½

  • Hellraiser

    ★★½

  • Smile

    ★★½

  • Project Wolf Hunting

    ★★½

  • Sick

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • Mad Heidi

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Retrograde

    ★★★★

  • Athena

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★

  • Barbarian

    ★★

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Nope

    ★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • The Man from Toronto

    ★★

  • Halftime

    ★★

  • Gladbeck: The Hostage Crisis

    ★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • The Roundup

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★

  • Ambulance

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★

  • Deadstream

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Piggy

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★

  • Speak No Evil

    ★★★

  • Watcher

    ★★½

  • Fresh

    ★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Antlers

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • V/H/S/94

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • The Duel

    ★★★★

  • Silent Night

    ★★

  • Wet Dog

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★

  • Old Henry

    ★★★★

  • Dune

    ★★★½

  • The Rescue

    ★★★★½