• Fire Island

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★½

  • Eternals

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Moxie

    ★★★★

  • Chaos Walking

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★★

  • Executive Order

    ★★★★

  • The New Mutants

    ★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★★½

  • Project Power

    ★★★½

  • Greenland

    ★★★★

  • Veneno

    ★★★★★

  • Mulan

    ★★★½

  • M8 - When Death Rescues Life

    ★★★★

  • Guns Akimbo

    ★★★

  • Sound of Metal

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★★★

  • Crawl

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Dark Phoenix

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Rocketman

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • De Pernas pro Ar 3

    ★★★★★

  • Shazam!

    ★★★½

  • Booksmart

    ★★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★★

  • Mowgli: Legend of the Jungle

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★★

  • Trial by Fire

    ★★★½

  • A Star Is Born

    ★★★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★★★

  • Christopher Robin

    ★★★★

  • How It Ends

    ★★★

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★★★

  • Ocean's Eight

    ★★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★★

  • Deadpool 2

    ★★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • The Titan

    ★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Love, Simon

  • Annihilation

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • Monster

    ★★★½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

  • Coco

    ★★★★★

  • Happy Death Day

    ★★★★★

  • mother!

    ★★★★