• Première vague

    ★★★

  • Québexit

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★

  • Frances Ha

    ★★★★

  • Midnight in Paris

    ★★★½

  • Small Talk

    ★★½

  • Passage

    ★★★

  • Enola Holmes

    ★★½

  • The Half of It

    ★★★

  • Goddess of the Fireflies

    ★★★