Sort by
  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★½

  • The Becomers

  • film01

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★

  • Creed III

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Rotting in the Sun

  • Babylon

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★★

  • Sanctuary

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

  • Blonde

    ★★★★½

  • Dead for a Dollar

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • Nope

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Funny Pages

    ★★★★

  • Tori and Lokita

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Holy Spider

    ★★★★

  • Sick of Myself

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • War Pony

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Brother and Sister

    ★★½

  • Harka

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Planet Heaven

  • The Northman

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★½

  • Deep Water

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • I Love My Dad

    ★★★½

  • Jethica

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Weekend Away

  • The Batman

    ★½

  • Rimini

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

    ★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • Fresh

  • Scream

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • The King's Man

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Project Space 13

  • West Side Story

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Mr. Landsbergis

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Actors

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★