RSS feed for eugeugeug

eugeugeug has logged 10 entries for films during July 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Paprika

Paprika

1991
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Where’s Poppa?

Where’s Poppa?

1970
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Cocktail Molotov

Cocktail Molotov

1980
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Peppermint Soda

Peppermint Soda

1977
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Desire

Desire

1937
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Pearls of the Crown

The Pearls of the Crown

1937
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Lover for a Day

Lover for a Day

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Confession

The Confession

1970
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Story of a Cheat

The Story of a Cheat

1936
×
★★★★
Read the review Edit this entry