• Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

  • Evangelion: 3.0+1.0 Opening 12 Minutes 10 Seconds 10 Frames

  • Us Again

  • Raya and the Last Dragon

  • Burrow

  • Over the Moon

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★★

  • Soul

  • Violet Evergarden: The Movie

  • Tenet

    ★★★★

  • From Today, It's My Turn!!: The Movie

  • MOTHER

  • A Whisker Away

    ★★

  • Loop

  • Wind

  • Frozen II

    ★★★★

  • Klaus

    ★★★★★

  • Her Blue Sky

    ★★★

  • Hoshino Gen Dome Tour

  • Joker

    ★★★★

  • The Legend of Hei

    ★★★

  • Float

  • Elephant in the Room

  • Drop

  • Hair-Jitsu

  • The Race

  • Lightning in a Bottle

  • Lucky Toupée

  • Hair Love

  • Fetch

  • Zenith

  • Downtown

  • Puddles

  • Violet Evergarden: Eternity and the Auto Memory Doll

  • Samurai Shifters

    ★★★★

  • Weathering with You

  • The Lion King

  • Evangelion the Movie AVANT 1: 0706 Version

  • Midsommar

    ★★

  • Flower in the Mirror

  • Just a Thought

  • Exchange Student

  • Memorable

  • Toy Story 4

    ★★

  • Ride Your Wave

    ★★

  • 10 Years with Hayao Miyazaki

  • Parasite

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Children of the Sea

    ★★★★

  • Promare

    ★★★★

  • Aladdin

    ★★★

  • Detective Conan: The Fist of Blue Sapphire

  • Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba

    ★★★★★

  • Us

    ★★

  • Masquerade Hotel

    ★★★

  • Smash and Grab

  • Kitbull

  • Love Live! Sunshine!! The School Idol Movie Over the Rainbow

  • The Mule

    ★★★★★

  • It Comes

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

  • Ralph Breaks the Internet

  • Re:ZERO - Starting Life in Another World - Memory Snow

  • Green Book

    ★★★★★

  • A Star Is Born

  • Non Non Biyori: Vacation

    ★★★

  • Modest Heroes

    ★★★★

  • Cycles

  • Crazy Rich Asians

  • Christopher Robin

    ★★★

  • Penguin Highway

    ★★★★★