Sort by
  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Eternals

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★½

  • Doctor Strange

    ★★★★½

  • Captain America: Civil War

    ★★★★★

  • Ant-Man

    ★★★

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★

  • Thor: The Dark World

    ★★★

  • Iron Man 3

    ★★★

  • The Avengers

    ★★★

  • Captain America: The First Avenger

    ★★★★

  • Thor

    ★★★

  • Iron Man 2

    ★★½

  • Avatar

    ★★★

  • The Incredible Hulk

    ★★½

  • Iron Man

    ★★★★