Sort by
  • Deadpool 2

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★

  • Coco

    ★★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★

  • The Shape of Water

    ★★★★★

  • Okja

    ½

  • Wonder Woman

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★

  • Atomic Blonde

    ★★★★

  • Baby Driver

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★½

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★★½

  • Moana

    ★★★★

  • Finding Dory

    ★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★½

  • Zootopia

    ★★★★★

  • Deadpool

    ★★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★

  • Spectre

    ★★★★

  • Crimson Peak

    ★★★

  • The Martian

    ★★★½

  • Jurassic World

    ★★★

  • Inside Out

    ★★★★★

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★★

  • Avengers: Age of Ultron

    ★½

  • Kingsman: The Secret Service

    ★★★★★

  • Over the Garden Wall

    ★★★★★

  • Interstellar

    ★★★½

  • Big Hero 6

    ★★★

  • John Wick

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★

  • X-Men: Days of Future Past

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★

  • The Lego Movie

    ★★★★★

  • What We Do in the Shadows

    ★★★★★

  • The Babadook

    ★★★★★

  • The Hobbit: The Desolation of Smaug

    ½

  • Frozen

    ★★★★

  • The Hunger Games: Catching Fire

    ★★★★

  • Thor: The Dark World

    ★½

  • Snowpiercer

    ★★★★

  • Pacific Rim

    ★★★★★

  • The Great Gatsby

  • Star Trek Into Darkness

    ★★★

  • Iron Man 3

    ★★★

  • Les Misérables

    ★★★★

  • The Hobbit: An Unexpected Journey

    ★★

  • Wreck-It Ralph

    ★★★

  • Skyfall

    ★★★★½

  • Looper

    ★★★★½

  • The Dark Knight Rises

    ★★★

  • Moonrise Kingdom

    ★★

  • The Avengers

    ★★★★

  • The Hunger Games

    ★★★★

  • The Cabin in the Woods

    ★★★★

  • Captain America: The First Avenger

    ★★★★★

  • Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

    ★★★★

  • X-Men: First Class

    ★★★★

  • Midnight in Paris

    ★★★★

  • Thor

    ★★½

  • Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1

    ★★

  • The King's Speech

    ★★★★★

  • Black Swan

    ★★★★½

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★½

  • Inception

    ★★★★★

  • Iron Man 2