RSS feed for euro
  • Sonic the Hedgehog

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • Frozen II

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • The Angry Birds Movie 2

    ★★★

  • Playmobil: The Movie

    ★½

  • Dark Phoenix

    ★★½

  • The Secret Life of Pets 2

    ★★★

  • Aladdin

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Hellboy

    ★★½

  • Pet Sematary

    ★½

  • Long Shot

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Serial (Bad) Weddings 2

    ★★★

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★

  • Coconut the Little Dragon 2: Into the Jungle

    ★★

  • Mary Poppins Returns

    ★★★

  • Aquaman

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★

  • Stan & Ollie

    ★★★½

  • Greta

    ★★★

  • Suspiria

    ★★★

  • Die 1000 Glotzböbbel vom Dr. Mabuse

    ★★½

  • The Meg

    ★★½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★½

  • Truth or Dare

    ★★

  • Jim Button and Luke the Engine Driver

    ★★★

  • Ghostland

    ★★★½

  • Ready Player One

    ★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Tomb Raider

    ★★★

  • Game Night

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★½

  • Tully

    ★★★

  • Hereditary

    ★★★★

  • Summer of 84

    ★★★

  • The Commuter

    ★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★½

  • The Greatest Showman

    ★★★½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★½

  • WHAT DID JACK DO?

    ★★★½

  • Murder on the Orient Express

    ★★★

  • Justice League

    ★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★½

  • The Lego Ninjago Movie

    ★★½

  • Power of Grayskull: The Definitive History of He-Man and the Masters of the Universe

    ★★★½

  • I, Tonya

    ★★★★

  • It

    ★★★★½

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★★

  • Lady Bird

    ★★★★

  • Darkest Hour

    ★★★½

  • The Shape of Water

    ★★★½

  • Leatherface

    ★★½

  • Happy Family

    ★★

  • The Emoji Movie

    ★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★

  • Despicable Me 3

    ★★★½

  • 47 Meters Down

    ★★★

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

    ★★★

  • The Mummy

    ★★½

  • Baywatch

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • Life

    ★★★½

  • Atomic Blonde

    ★★½