Sort by
  • Nosferatu

  • Napoleon

    ★★★★

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • Hell House LLC Origins: The Carmichael Manor

    ★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • Totally Killer

    ★★½

  • Saw X

    ★★★★

  • V/H/S/85

    ★★½

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • The Equalizer 3

    ★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Hijack

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • The Boogeyman

    ★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Fast X

    ★★½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Tetris

    ★★½

  • Hypnotic

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Cocaine Bear

  • Inside

    ★★★

  • Reality

    ★★½

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Ivalu

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Missing

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • Gudetama: An Eggcellent Adventure

    ★★★

  • Adult Swim Yule Log

    ★★★½

  • The Elephant Whisperers

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Hellhole

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Shaky Shivers

    ★★½

  • Tell It Like a Woman

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★