Sort by
  • Free Guy

    ★★★★★

  • Jolt

    ★★

  • Fear Street: 1666

    ½

  • Fear Street: 1978

    ★½

  • The Tomorrow War

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • Fatherhood

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Thunder Force

    ★★

  • Yes Day

    ★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★½

  • Superintelligence

  • Love and Monsters

    ★★

  • Freaky

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • Sightless

    ★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★½

  • Fantasy Island

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★★

  • Charlie's Angels

    ★★

  • Noelle

    ★★★

  • Frozen II

    ★★★

  • Playing with Fire

    ★★★

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★½

  • Dolemite Is My Name

    ★★★

  • Joker

    ½

  • It Chapter Two

    ★★½

  • Sextuplets

    ★★

  • Ready or Not

    ★★½

  • The Banana Splits Movie

    ★★½

  • Secret Obsession

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Child's Play

    ★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★★

  • Men in Black: International

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★½

  • Murder Mystery

    ★★

  • The Secret Life of Pets 2

    ★★½

  • The Hustle

    ½

  • Brightburn

  • Poms

    ★★★

  • Aladdin

    ★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • The Silence

    ★★½

  • Little

    ★★½

  • Shazam!

    ★★½

  • Pet Sematary

    ½

  • Five Feet Apart

    ★★★★

  • Stuber

    ★★

  • Good Boys

    ★★½

  • Dumbo

    ½

  • Booksmart

    ★★

  • Us

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★½

  • Kim Possible

    ★★

  • Happy Death Day 2U

    ★★★½

  • Isn't It Romantic

    ★★

  • Drunk Parents

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★½

  • Fighting with My Family

    ★★★

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★½

  • Kitbull

    ½

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ½

  • Escape Room

    ★★★

  • Holmes & Watson

    ½