Christiana has logged 17 entries for films during 2016.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Sully

Sully

2016
×
★★★½
Edit this entry  
25
Forrest Gump

Forrest Gump

1994
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Green Room

Green Room

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Garden of Words

The Garden of Words

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Life Is Beautiful

Life Is Beautiful

1997
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Se7en

Se7en

1995
×
★★★★★
Edit this entry  
13
It Follows

It Follows

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Ocean's Eleven

Ocean's Eleven

2001
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Minions

Minions

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Finding Dory

Finding Dory

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Now You See Me 2

Now You See Me 2

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Fight Club

Fight Club

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Lego Movie

The Lego Movie

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Treasure Planet

Treasure Planet

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Spirited Away

Spirited Away

2001
×
★★★
Edit this entry  
06
My Neighbor Totoro

My Neighbor Totoro

1988
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
29
The Jungle Book

The Jungle Book

2016
×
★★½
Edit this entry